Podporujeme
Info

2. ročník mejdanu Čáry Fest, kterým symbolicky opět otevřeme open air sezónu, se uskuteční o víkendu 26-27.4.2013 na našem oblíbenym a léty prověřenym fleku v kempu Věšín u Rožmitálu pod Třemšínem. Po nadmíru vydařený loňský premiéře se tak znovu vrácíme na místo činu, abysme vám mohli naservírovat další pořádnou non-stop víkendovou nálož zlámanejch a rovnejch beatů s několika vylepšeními oproti minulýmu roku!

Jak už je nám vlastní, i na letošek jsme si pro vás připravili hodně multižánrově pojatý dvoudenní program, kdy pátek bude žánrově zaměrený na drum&bass, dubstep, breaky a hip-hop a sobotu pak ovládne techno, minimal, house a free-tekno. Těšit se můžete na víc jak 30 djských vystoupení, jejichž podrobný seznam najdete v sekci "Line up & DJs".

Letos pro vás v kempu vystavíme rovnou dvě stage! Toť první změna oproti minulýmu roku. Druhá změna bude ve velikosti hlavní scény, pro kterou pořídíme větší, prostornější cirkusový šapitó s kapacitou přes 300 lidí. Jakákoli nepřízeň počasí nám tak nemůže náš mejdan zhatit. Abyste si mohli pořádně zadupat na vaší oblíbenou muziku, stage bude nazvučena kvalitním aparátem o síle 12 kW od sound systemu Unknown Particle a posílen bude i světelný park. Druhá stage bude situována v přilehlý budově v areálu kempu, bude plnit funkci chill-out zóny a věříme, že pro vás bude další vítanou změnou.

Jako vždy vám v kempu bude k dispozici veškerý myslitelný komfort, na který jste u nás zvyklí. Pro toho, kdo neví, jak úžasný místo kemp Věšín je, ten ať se mrkne do ostatních záložek, kde se skrývají praktický informace jako detailní popis kempu, podrobná navigace a info o možnosti rezervace ubytování v deluxe chatičkách.

Areál kempu se otevře v pátek 18:00 a hudební produkce začne v 18:30. Probíhat bude non-stop a konec je naplánovaný na nedělní ráno 8:30.