Podporujeme
Promo sety ke stažení zde
Na scéně jsem se začal pohybovat od roku 2007 a své první djské krůčky jsem realizoval spolu s djem Blofeldem, se kterým později zakládám vlastní crew Bass Bros. Pod její hlavičkou jsem působil tři roky a pořádal parties jako např. Underground Invasion, Drum Roll a Conflux, což byla rezidentní noc v pražském klubu Chapeau Rouge. Na začátku roku 2012 si dávám pauzu od hraní, která mi dodala hromadu energie, a tak se po pár měsících vracím rychle zpět na scénu a přidávám se do 175bpm.cz, kde setrvávám pouze rok. V tuto chvíli jsem členem Nextwave production a rezidentem noci DNB Lounge v pražském Experimentálním prostoru NoD. Dále nesmím zapomenout zmínit můj společný projekt s djem Frockem a MC Dawem, Parallel Activity.

Stěžejně se zaměřuju na styl drum&bass a lehce koketuji i s dubstepem a minimalem. Na party ode mě můžete slyšet jak promyšlený a inteligentní, tak svižný a energický zvuk. Ať se při svém mixu vydám jakýmkoliv směrem, nikdy nechybí nádech deepu, který mě velice ovlivňuje.

Za dobu mého působení na scéně jsem si zahrál po boku djs jako jsou například Rockwell, Prolix, Axiom, Cabbie, Sub Zero, Total Science, Matrix, Need for Mirrors, Mortem, Allied, B-Complex a další.