Podporujeme
Promo sety ke stažení zde
Hudba je pro mě vším a věnuju se jí od malička. Vzorem pro mě byl především můj otec, který hrál výborně na akustickou kytaru, ale i celá moje muzikální rodina. Díky jejich podpoře se mi dostalo klasickýho hudebního vzdělání, který jsem získal během studia hry na dechový nástroje v hudební škole (klarinet, saxofon, flétna). Ještě než jsem se dostal k djingu, zkoušel jsem to na střední škole s elektrickou kytarou a zpěvem v rádoby neo-punkový kapele. Zásadní obrat v mojí hudební kariéře ale nastal, když jsem v roce 1999 poprvé navštívil taneční techno party. Tam se mi najednou otevřeli zcela nový obzory a okamžitě vzplanula touha stát se djem.

Dnes je tomu už víc než 12 let, co se mixování desek věnuju. Pod přezdívkou Logick jsem začínal u klubovýho techna, kde mě oslovoval především syrový a industriální zvuk od britských a slovenských producentů. Po šesti letech jsem ale pocítil potřebu změny, kterou dosyta ukojil drum&bass a od roku 2009 i dubstep. Zlomený rytmiky mi vlily novou krev do žil a v současný době se už pod pseudonymem Frock věnuju stěžejně těmto hudebním stylům. Drum&bass pro mě v minulosti znamenal hlavně jump-up a ragga-jungle. Postupně mě ale začali čím dál tím víc bavit temnější polohy a v dnešní době tak ode mě můžete čekat hlavně pestrou směsici techstepu, neura a deepu. Jako dj, který vyrůstal v době vinylový, se i dnes klaním ke klasickým djským technikám. Nepotřebuju proto mít okolo sebe nutně žádný udělátka s efektama ani CD playery a úplně si vystačím s klasickou vinylovou deskou a párem gramofonů. Momentálě pro hraní využívám DVS system Traktor Scratch, který je pro mě jedinou přípustnou alternativou, protože hraní z CD playerů ani dj konzolí mi nic neříká a vůbec mě nebaví.

Působím pod hlavičkou pražský hudební produkce Nextwave, kterou jsem v roce 2002 spoluzakládal. Společně pořádáme řadu menších i větších parties v Praze i celé ČR, přičemž jsme se vždy zaměřovali především na podporu českých a slovenských djů a producentů. Dveře na naše akce jsou otevřeny jak profesionálním, tak i amatérským djům a mladým talentům. Naším hlavním eventem je multižánrová akce CzechPoint, kterou pořádáme od roku 2006. Po třinácti vydařených indoor vydáních v pražskym klubu Abaton, jsme se v roce 2010 rozhodli akci přenést taky pod širý nebe a tak se odstartovala historie oblíbenýho CzechPoint Open Air Festivalu v úžasnym kempu Věšín v jižních Čechách. Na stejnym místě loňský rok spatřil světlo světa i náš čarodějnický mejdan Čáry Fest, který se setkal s velkým zájmem a momentálně připravujeme další pokračování.

Mým rezidentním klubem je žižkovský klub Signal, kde působím od roku 2012 jako produkční a starám se o propagaci klubu. Se svým dlouholetým kamarádem a djem Medikem už víc než 3 roky uvádím na internetovém rádiu Dnbradio.cz pořad DrumStep Live!, pravidelnou tříhodinku o dubstepu a drum&bassu. Chuť produkovat vlastní věci je velká, ale bohužel už na to nezbývá čas. Veškerý volný čas věnuju studiu a tvorbě kreativní grafiky na PC, k čemuž mě de facto dovedlo samotný pořádání našich akcí a potřeba jejich propagace!